Juz Prawie Gotowe! 80%

Twój mail przyjdzie za około 20 minut

Dziękuję za zapis!

Wszystko przebiegło pomyślnie.

Zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowałem

Przesuń w dół!

Obejrzyj krótkie wideo o nowoczesnym systemie płatności


  Po wysłaniu formularza otrzymasz maila informacyjnego.

  Krótko mówiąc:

  Dzisiaj dowiadujesz się o możliwości wdrażania innowacyjnego rozwiązania na rynek i zarabiać na tym, że ludzie wydają pieniądze. Płatności bezgotówkowe są przyszłością i to jest fakt. Gdybym Cię zapytał czy chciałbyś mieć chociaż 1% z obrotu kart VISA lub MASTERCARD zapewne odpowiedź brzmiała by: “Oczywiście!” Dlatego, że to już funkcjonuje i wszyscy to znają. Natomiast nie masz już możliwości podłączenia się pod obroty tych firm ,gdyż zostało to podzielone przez wąskie grono. 

  Natomiast pośrednictwo w każdej przyszłej transakcji nie zależnie czy jest to płatności GOTÓWKĄ, KARTĄ PŁATNICZĄ czy WALUTĄ CYFROWĄ daje bardzo duże możliwości. Projekt ma o wiele większy potencjał i jest wdrażany przez ludzi którzy widzą wizje przyszłych płatności niezależnie od branży. Świat się zmienia i sposoby zarabiania też się zmieniają.

  Ponadto dowiadujesz się o możliwości stania się za darmo przyszłym akcjonariuszem multimiliardowej firmy (wejście na giełdę 2023) w zamian za lojalność zakupową, czyli używanie naszego systemu zakupowego.

  Dlaczego tworzę ten projekt?

  Co zyskasz?

  Co musisz zrobić?

  PODSUMOWUJĄC:

  Jeśli jesteś marketerem (również klientem):